Întrebare recomandată | ioanaemily a întrebat:

vreau sa merg de Paste la Ierusalim. Stie cineva daca zona este sigura sau daca e vreo avertizare de, stiu si eu atentate sau ceva de genul, in aceasta perioada?! Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Paun_Alexandra_1994 a răspuns:

Nu este chiar foarte bine deoarece eu sunt in Ierusalim si este O.K

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca se fac avertizari de atentate? Alea apar cand le trece prin cap bolnavilor alora. Cauta pe site ul ministerului de externe si vezi ce atentionari sunt. Oricum zona aia e ca un butoi de pulbere in ultima perioada

| ioanaemily explică:

Multumesc frumos pentru răspunsuri!

| AlexandraAle23 a răspuns:

Du-te plinstita. tongue

| Kyılε a răspuns:

Nu prea e sigura desi ar trebui sa fie
tu du-te linistita

| andreie a răspuns:

Mai bine nu te du, se zvoneste despre o bomba pusa in mormantul lui Iisus...