| prafdestelutze a întrebat:

vreau sa plec in vacanta cu parintii dar sunt cam nehotarata asupra destinatiei.imi puteti da cateva idei si eventual pensiuni sau hoteluri unde as putea sa ma cazez? thnks:*:*

5 răspunsuri:
| aisha01eu a răspuns:

In Romania poti incerca la Mamaia sau Eforie Nord.
( www.plaja.ro )
Daca nu, poti incerca la bulgari sau greci. Uite niste adrese de agentii de turism: www.europatravel.ro sau www.christiantour.ro. Vacanta placuta!

| cryna a răspuns:

Vrei la munte sau la mare? la munte poti merge la predeal sau undeva in bucovina iar la mare eu cred ca la mamaia e cel mai bine...

| tedi90 a răspuns:

Pensiune roditel in predeal. Poate ne intalnim ca merg si eu acolo maine.

| tedi90 a răspuns:

Aici este casa roditel

link: http://www.turistinfo.ro/......52115.html

| Adredemesconf a răspuns:

Eu merg cu familia mea la Navodari (chiar in nordul statiunii Mamaia).
Apa este foarte curata si pe plaja este loc (fiecare om poate sa-si pun 50 de cerceafuri si 100 de prosoape:-j :)) ). Nu e departe de Mamaia (6-7 km) asa ca seara poti sa te duci in cluburi sau unde vrei tu...Mai bine te cazezi in Mamaia, si sa nu uiti sa mergi si la parcul de distractii acvatic Aqua Magic:
http://www.google.ro/......tp?/images
dar sa nu uiti nici sa vii macar o zi pe plaja din Navodari, mai ales ca e o distanta asa mica intre Navodari si Mamaia...
Sper sa te distrezi!
O zi buna!
:)