| Veve_8023 a întrebat:

vreau sa va intreb si eu ceva, daca sunteti amabili sa-mi raspundeti.
Am terminat facultatea de turism, specializarea - ingineria si managementul produselor agroalimentare si agroturismului. Aveti idee ca ce-as putea sa ma angajez si unde? De fapt. cred ca stiu ce( stiind ce stiu sa fac in acest domeniu) problema este daca stiti pe undeva vreo pensiune sau hotel nou deschise. O pensiune agroturistica. Ms!

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Stiam ca cu o asemenea facultate te poti incadra foarte bine si ca ghid, sau chiar si mai bine la protectia consumatorului.
Cel putin asa stiam. Dar oricum e adevarat ca ceea ce cauti tu este strict pe domeniul tau.
Cat despre pensiuni noi deschise...Imi pare rau sa te dezamagesc dar din cate stiu majoritatea sunt puse de vanzare de inchiriat sau lichidate.
Dar acum depinde foarte mult de zona si de potentialul ei.Acum tu stii mai bine big grin
Bafta

| anad a răspuns:

Cauta pe net ca acum toate au pagina lor si isi fac reclama. Trimite scrisori de intentie (gasesti model pe net) chiar daca nu au oferte de serviciu si-ti incerci norocul. Poate ca de undeva vei primi un raspuns! Bafta!

| Veve_8023 explică:

Mulrumesc mult, Lus(z) si anad...mssss.