| DiaDivina a întrebat:

A fost cineva la hotelul Bolero din Nisipurile de Aur? Daca da as vrea si eu sa imi spuneti impresii, pareri, despre cum este, daca e bun, etc.Mersihappy

Răspuns Câştigător
| Andreea1997 a răspuns:

Buna! Am fost anul trecut la Bolero...Parcarea este securizata, hotelul superb (suprafata mare si piscina de afara seamana cu cea din hsm ), mancarea buna! In principiu mi-a placut! Un alt hotel in Bulgaria dar la distanta mai mare este Marina Royal Palace! Daca ai ocazia nu ezita! este super fain acolo animatia, mancarea, camerele tot! pupiki

2 răspunsuri:
| Andreea1997 a răspuns:

Am fost anul trecut la Bolero. Parcarea pazita, mancare buna, camere ok, hotelul frumos pe o suprafata destul de mare si piscinile misto. Mi-a placut! Am mai fost la un hotel in duni distanta e mai mare dar hotelul superb Marina Royal Palace! daca ai ocazia nu ezita '! pupiki

| DiaDivina explică:

Ms mult:*