| razvanell a întrebat:

Buna Ziua! Am si eu o rugaminte la voi, comunitatea TPU, sa ma ajutati si pe mine cu niste email-uri de doctori,avocati, judecatori(doar din Ploiesti sau Jud. Prahova) etc., ca sa la trimit oferte in turism.Tin sa mentionez ca lucrez la o agentie de turism din Ploiesti si mi-ar prinde bine sa-mi fac un portofoliu de clienti big grin Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Acceseaza pagini aurii

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Pai asta e spamming. Trimisul de mail-uri catre adrese care nu isi dau acordul intra la spamming.