| Sharky0the0seadog a întrebat:

As dori sa aflu cum pot ajunge de la Bucuresti la Chisinau cu alte mijloace in afara de tren. Eventual cu autocarul. Cat costa si daca circula si duminica. Va multumesc

5 răspunsuri:
| ceila a răspuns:

Exista și varianta cu avionul, iar cu autocarul poți cauta pe net detalii la fel și în situația cu avionul

| Zaygon a răspuns:

Autocar pana in Iasi si din Iasi poti lua microbuz pana in Chisinau.
http://www.transbuscodreanu.ro/index.php?p=detalii&id=2

Eu cu asa ceva am fost in luna aprilie in Chisinau.

| UserRo10 a răspuns:

Cu avionul ar fi cel mai comod, si costa mai putin decat cu trenul

| saxofonistu87 a răspuns:

07:50 (OTP) 09:00 (KIV)
12:40 (OTP) 13:50 (KIV)
17:05 (OTP) 18:15 (KIV) Toate cursele operate de Tarom 57, 57 €=263 RON
21:20 (OTP) 22:30 (KIV)
08:20 (OTP) 09:00 (KIV) Air Moldova: 76.36=350 RON
pe www.avion.ro

zbor usor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avionul e cea mai buna varianta... poate e o idee mai scump decat un autocar dar totusi faci 1 ora nu 8