| DDN a întrebat:

Zilele urmatoare urmeaza sa merg pana la aeroportul otopeni. Nu sunt din Bucuresti, si as dori sa aflu cu ce pot ajunge pana la aeroport. Am auzit ca sunt autobuze care m ar duce chiar in fata aeroportului, dar si tren.

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Poți ajunge cu RATB-ul 780 și 783
Uite aici: http://t2t.ro/autobuz-aeroport-otopeni-bucuresti/
Sper să îți fie de ajutor!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde de unde vrei sa ajungi. Din Bucuresti sunt autobuze, taxi sau uber. trenul te lasa in camp la vreo 2 km de aeroport

| Anonimus1358 a răspuns:

Poti merge cu Zuzu, e ok compania