| gabriela_6078 a întrebat:

As vrea sa ma duc pe la sfarsitul lui iunie la mare, in Vama Vecche, insa nu stiu cum este plaja.Nu stiu daca au inceput sa curete marea de alge, chestii din astea si n-as vrea sa-mi stric excursia.Stie cineva cum este acum in Vama?

4 răspunsuri:
| sTeFaN_2897 a răspuns:

Nuuuuu iti recomand. Mie nu mi-a placut. Plaja neingrijita, corturi pe plaja. Toti aia stateau in p*** goala de iti era si rusine sa intorci capul. Nu, stai linistit, nu am fost. Am fost doar in trecere. Am stat vreo 2 ore anul trecut si am zis ca nu mai vreau.

Dar cica la unii le placethinking

| Goofy77 a răspuns:

Pai tu la vama vrei excursie? la vama ziua se doarme ca toti au capu plin de bautura si noaptea se reia activitatea vama nu este de excursie

| ioana181 a răspuns:

Nu ii asculta pe ceilalti. Eu am fost anul trecut si mizerie nu era pe plaja, dar erau alge in apa. Nudisti in 4 zile cat am stat am vazut doar 2 barbati si o femeie, nu e cum se spune ca e plin de nudisti. Era o plaja ca oricare alta ziua si noaptea era super frumos cand se adunau toti in jurul unuia care canta la chitara si ne distram. E adevarat ca mai sunt si cativa care se imbata seara, dar nu fac scandal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa!