| Eaeea a întrebat:

Heiihappyma ajutati, varooog?big grin.sunt o proasta.de prin iunie am inceput sa plac un tip... dupa care m-am cuplat c altul crezand k l-am uitat pe calalalt.nu ne-am vzt mult timp,, intre timp a inceput sa-mi placa de un tip de la scoala. iar acum 2 zile cand am stat putin cu el mi-am dat seama k tin fff mult la el si k il iubesc. faza e k nu stiu daca ma place...si nu as vrea sa stric prietenia. ce sa fac?sad:-s pls help! FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Alexissss a răspuns:

Eu ti'as zice sa vezi ce simte si el deoarece mai presus ii o prietenie pentru ca aia dureaza iar dupa ce va iubiti etc va certati nu o sa mai puteti fi prieteni.crede'ma am trecut si eu asta deci iti zic din proprie experientawinking Si nu uita prietenia mai sus de orice big grin. Sper ca te'am ajutatwinking Funda?smug

3 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Pai, trebuie sa fi curajoasa nu trebuie sa iti ascunzi sentimentele fata de el.zii ca il placi, poate si el simte acelasi lucru pentru tine dar ii este teama tot pentru prietenia voastra, spune-i adevarul si zii ca tii foarte mult la el, daca nu ii vei zice asta cat de curad s-ar putea sa isi gaseasca alta fata ca sa poata sa te uite pe tine! Sper ca te-am ajitat! Funda?

| Anonimmaa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii spui tot ce simti pentru el. lasa emotiile si cheama`l sa vorbiti [ poti sa ii spui si pe messenger dar mai bine este fata in fata] si spune`i tot ce simti pentru el.succes:*!

| Ramonna18 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatia asa ca voi urmari cu interes raspunsurile big grin