| mamaieee a întrebat:

Buna Ziua, Aveti idee cate ore fac pana in Italia din Bucuresti cu avionul?

Răspuns Câştigător
| annutza a răspuns:

Dap... aproape 2 ore... fundita?

6 răspunsuri:
| abcdefgh a răspuns:

Buna. Faci in jur de o ora cel mult o ora si jumatate.Eu am fost cu avionul din bucuresti pana in Bruxelles si mi a luat 2 ore

| Sally06 a răspuns:

2 ore. Am fost in maibig grinbig grin

| Asdffd a răspuns:

O ora doua, nu mult oh go on

| anad a răspuns:

Un ex: Plecare: 07:oo Bucuresti, Baneasa / Sosire : 08:10, Roma, Ciampino / Durata : 2h 10m

| doar.pt.voi. a răspuns:

Maxim 1 ora. daca faci escala pe undeva vreo 3 orehappy funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in Franta cu escala in Italia si am facut din BUC-ITA 1 ora si ceva +stat in avion pana la decolare etc. si apropo 2 ore faci pana in Franta cu cursa directa