| Kesha1428 a întrebat:

Cate ore sau cate minute se face cu avionul din Italia pana la Bucuresti? Funda cel mai adevarat!

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Wizz Air
W6 3145
Aeronava: *
Plecare 19:20 Baneasa Aurel Vlaicu, Bucuresti
Sosire 20:25 Roma, Roma
Durata 02:05
Plecare 08:35 Roma, Roma
Sosire 11:30 Baneasa Aurel Vlaicu, Bucuresti
Durata 01:55, sper sa fii multumitahappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici toate plecările de la diferite firme de transport aerian: http://www.flytickets.ro/zboruri_otopeni/
Pa, pa.

| etudor a răspuns:

Italia e mare, draga mea! Pana la Torino se fac 2ore in conditii normale de zbor. Pana la MILANO se fac 2ore si 30minute. TOTUL DEPINDE DE CONDITIILE ATMOSFERICE in care se desfasoara zborul.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

129 de minute

| alexralu34 a răspuns:

Eu am mers cu avionul si trebuia sa faca 2 ore si un sfert si a facut 2 ore, cu 15 minute mai putin, depinde de pilot, vreme, curse etc. dar totusi 2h si 15 min in general.

| me1oo a răspuns:

Minute?> laughing) faci cam o ora jumate sau doua acum depinde si cu ce firma mergi

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

2 ore si 8 minute.il fac de 10 ori pe an

| cata416 a răspuns:

Si eu am fost si a durat o ora si jumatate ...cam asa ceva, fundita?

| SEBASTIANDER a răspuns:

In jur de 4 ore si 26 minute sau cel mult 5 ore. eu am stat 3 ore si 56 minute crede-ma! fundita love struck pls

| Dudaa a răspuns:

4 ore

| Ionut_Dorobantu_1989 a răspuns:

Câte ore faci din Italia până în România cu avionul ca să ajungi in București