| Imagineme a întrebat:

caut un hotel decent si nu foarte scump in Bucuresti, zona Unirii sau undeva cat de cat central. N-am mai fost in tara de foarte multa vreme si as vrea sa raman cateva zile. Tot ce gasesc pe net sunt fie hotel de la 70euro/noapte in sus sau bordeluri deghizate si asta nu-mi place deloc. E foarte greu sa gasesti informatii si poze bune pe net si prefer sa intreb pe cunoscatori.

Caut ceva comod, decent, curat, in jurul sumei de 200roni/zi. Aveti idei?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nick name-ul tau inseamna sa mi te imaginez(in greaca).
Nu prea o sa pot, dar imi imaginez totusi ca poti gasi ceea ce cauti, aici:
http://www.turistinfo.ro/bucuresti/hoteluri-bucuresti.html
Ai pozitia fiecarui hotel, conditiile, pretul, fotografii de interior si mod de contact.
Trebuie doar sa alegi.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cuza voda 40-42 de la 39euro