| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste informatii va rog?
As vrea sa stiu un hotel in zona Garii de Nord din Bucuresti, la preturi cat mai mici.big grin Adica... tatal meu are nevoie sa stea pentru o noapte acolo si ar vrea sa stea la un hotel de o stea sau doua, dar e zgarcit si nu vrea sa dea mai mult de 100RON.
Va rog raspundeti urgentbig grin.Chiar am nevoie.big grin
Mersi.big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hotelurile din zona gara de nord sunt scumpe 59 euro/noapte daca ia 182 masina sau 282 merge pana la intersectia cu sos Fundeni si mai merge 2 statii cu o alta masina (este cam departe dar merita scuteste niste bani, hotel Stere costa 100 roni pe noapte cald si bine.

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Chiar nu vad rostul hotelului, daca e gara aproape e un lux....de amanunterolling on the floor!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Hotel Ibis...Calea Grivitei 143, langa Gara de Nord...de la 78 euro...
Hotel Elizeu...Str. Elizeu 11-13... 71euro
Hotel Astoria... B-dul Dinicu Golescu 27, langa Gara de Nord... 92, 00 Ron single
Sper sa-ti fie de ajutor!

luciana
| luciana a răspuns:

Draga mea, am sunat chiar acum la hotel Marna ( distanta de 200 m de Gara de Nord ) pe str. Buzesti nr. 3 sect 1 tel. 021/310 70 74 si mi-a confirmat acel receptioner ca se cazeaza si pentru 1 noapte si ca tariful este de 80 ron/noapte ( 800. 000 lei vechi ). Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Mai vin cu precizarea ca acesta este un hotel de 1 stea si ca este f. curat, tot la precizarea acelui receptioner. Lucien.

| angel_4561 a răspuns:

Nu te pot ajuta.Nu sunt din Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hotel Astoria 92 roni? de cand e anuntul? ala-i unul dintre cele mai scumpe hoteluri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.bucurestihoteluri.ro/ sunt enumerate toate stelele de la 1* la 5*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo Luciana asa da ajutor.