| Lidia9494 a întrebat:

Exista servicii care se ocupa de transportul dus-intors din locatia de domiciliu si pana la o locație anume aleasa de mine?

De exemplu. Nu am permis de conducere, dar as dori sa petrec cateva zile la o stațiune montana din Romania sau strainatate. 1-8 februarie ar fi săptămâna ideala. Cunoașteți servicii care ar asigura transportul +- cazarea in aceasta luna? Dupa modelul cum mergeam cu clasa când eram mici. Autocar sau orice alt mijloc de transport.
Eu ar trebui sa pornesc din Oradea

Multumesc

5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

O firma de excursii, evident, sau daca te tine buzunarul, un vecin cu masina. Ii platesti cazare plus doua sau trei mese si ai aranjat problema. Eu zic sa te urci in tren si asa scapi de probleme.

| mihai69 a răspuns:

Ori o firmă de turism, ori o firmă de car rental cu șofer (există!) plus rezervare pe cont propriu sau tot prin agenție. Dar toate aste vin cu un preț, cred că ești conștient!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De cati bani dispui? exista orice oriunde

| Lidia9494 explică (pentru mihai69):

Exemplu te rog? In apropiere de Oradea. Buget pana in o mie lei

| Lidia9494 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Exemple te rog? In apropiere de Oradea. Buget pana in o mie lei