| Alyn4U a întrebat:

m-am gandit sa plec intr-o excursie luna asta, in Spania si desigur vreau sa merg la meciul Real Madrid VS Betis din campionat-ul spaniei. Dar exista o problema, din cate imi aduc aminte, Cristiano Ronaldo este suspendat pentru acest meci? Sau va fi pe teren? va rog mult un raspuns exact! Funda

4 răspunsuri:
| IonutFCDB a răspuns:

Te poti duce linistit la meci. Ronaldo joaca big grin.

| alexbibi22 a răspuns:

Cr7 va fi pe teren nu are cum sa fie suspendat din prima etapa...

| ferdin a răspuns:

Cristian Ronaldo va fi pe teren, poti merge linistit la meci.
P.S. tongueoate il vezi si pe Bale laughing

| Alyn4U explică (pentru ferdin):

Sa speram ca il voi vedea si pe Bale laughing Credeam ca e suspendat deoarece stiu ca la finalul sezonului trecut a primit un cartonas rosu big grin