| RicardoV a întrebat:

Buna ziua prieteni, săptămâna viitoare plec in concediu cu prietena, in Valencia. Aveți idee cam care ar fi bugetul potrivit / maxim de cheltuiala pentru 2 persoane / 6 zile? Deoarece am achitat deja biletele de avion și cazarea.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vacanta vrei sa ai

masa doar la restaurant sau masa cumparata de la supermarket
vrei sa intri la toate muzeele
vrei sa mai vizitezi si de prin afara orasului.

| EmanuelStroia2003 a răspuns:

Pai gandeste-te ca tu o sa cheltui destul de mult cu mancarea suvenirurile cu alte disctractii "Ieftine„ Nu stiu cam care ar fi bugetu depinde de tine. Orcum cel mai probabil o sa vizitezi multe locuri din tara cu tare sau orasul in caz ca tara o sa va trebiuasca o masina va trebiu sa inchiriezi o masina ca sa ajungi la acele locuri, de preferabil nu dacia. Masina care sa fie de preferabil pe motorina ca masinile pe motorina consuma mai putin marog depinde si de motor si de restul masini, de preferabil nu dacia ca daca ai facut acident #Domne fereste, te-ai dus pe apa sambetei. mai ales daca se baga un prost cu BWM-U in tine.