| alinav a întrebat:

sunt din Timisoara si vreau sa ajung la Constanta in luna august, pe unde sugerati sa merg cu masina Craiova-Pitesti- Bucuresti-Constanta sau Craiova-Alexandria-Bucuresti-Constanta?
Multumesc

6 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Pe Pitesti este mai bine.

| asperger3 a răspuns:

Daca vrei poti incerca trenul. IR 1991/1992
daca iti iei cu anticipatie de 21 zile ai un anumit procent(nu stiu cat e procentul)daca vrei info despre trenuri intra pe forumtrenuri.ro

sper ca nu fac spam, doar e un simplu forum unde poti intreba tot ce e legat de trenuri.

| Stefan4235 a răspuns:

Iti sugerez sa o iei pe la Sibiu. Mergi o buna parte din drum pe autostrada si ajungi mult mai repede.

| alinav explică:

Pe la Sibiu daca o iau prund aglomeratie pe valea oltului

| TrollKing a răspuns:

Eu zis sa mergi pe la Craiova-Alexandria-Bucuresti-Constanta deoarece drumul e mai scurt decat pe la pitesti, Bucuresti-Constanta mergi pe autostrada si ca pe autostrada poti baga viteza mai maire si ajungi
Funda?

| alinav explică:

Cu vreo 3 km este mai scurt prin Alexandria, nu asta ar fi problema ci aglomeratia pe autostrada Pitesti - Bucuresti, de aceea ma gandeam sa o iau prin Alexandria