| Daniel1619 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o intrebare urgenta si va rog din suflet sa ma ajutati! Caut un birou notarial pentru am face o imputernicire si daca nu cumva nu stiti un birou deschis sambata! Timisoara! Am mare nevoie va rog mult sa ma ajutati! Dau funda din toata inima! Orasul Timisoara! Va rog Mult!

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Sambata nu e descjis la nici un notar. eventual poti apela la un notar pe care il stiu cunoscutii tai, care poate sa iti faca acel act.in cel mai rau caz doar luni poti rezolva

1 răspuns:
| Athée a răspuns:

Sambata e inchis la notariat, nu poti face nimic. Nici macar cu cunostinte. Am trecut prin asta.