| Maduliciu a întrebat:

Bunaa, hoteluri in eforie nord cu preturi sub 140 ron si conditii cat de cat ok are cineva idee? mersi, pup, fundita

5 răspunsuri:
| RGK a răspuns:

Recomand Hotel Afrodita din Venus, e cam pe acolo cu banutii... dar e frumos happy si conditiile excelente

| ikram a răspuns:

Gasesti pensiuni la pretul asta, si cu aer conditionat in camera. Hotelurile sunt mai scumpe.

| Anda_5509 a răspuns:

140 ron pe noapte banuiesc. Mai bine lasa hotelurile, gasesti gazde peste tot, depinde cu ce vii. Daca vii cu trenu, gasesti in gara, daca vii cu masina, ia-o prin centru, o sa vezi la Peco(la intrarea in Eforie) oamnei care stau pe marginea drumului, opresti acolo si o sa gasesti altceva mai bun, si preturi mai oke.

| bestiutza88 a răspuns:

Mai bine te cazez la mine stau la 10 minute de eforiebig grin e gratis