| OPustoaica a întrebat:

happy
Deci, in luna august as cam dori sa plec la mare cu familia mea, numai ca parintii nu prea sunt hotarati unde laughing
As vrea daca se poate sa imi ziceti parerile voastre adica unde recomandati daca ati fost anul acesta big grin
Noi am vrea in Eforie Sud, Eforie Nord, Costinesti sau Neptun... dar nu ne putem decide straight face Sau daca nu, niste site-uri cu hoteluri si preturi happy Multumesc anticipat :*

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru,,familisti,,ar fi perfect Saturn si Eforie

| ComatoseWine a răspuns:

Bulgaria.Cea mai buna alegere big grin

| Florentina_7104 a răspuns:

Eu zic Neptun, statiunea este super si plaja foarte curata.

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Am auzit ca cele mai căutate staţiuni sunt, în ordine, Mamaia, Eforie Nord, Jupiter, Venus şi Saturn. happy

| nice67 a răspuns:

Te poti duce unde vrei, depinde ce doriti sa faceti. In Mamaia, de exemplu, sunt mult mai multe locuri de distractie decat in Eforie N iar cea de S mie nu-mi prea place. Alege si tu ce-ti/va place cel mai mult.batting eyelashes :