| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa ^^ . Cu ce mijloc de transport pot ajunge din Prahova in Vaslui ? . dar mai repede... Funditahappy

Răspuns Câştigător
| NAMOLOS a răspuns:

Minibus

5 răspunsuri:
| dreea90 a răspuns:

Cu trenul faci cam 6 ore si te ajunge biletul fara reducere cca 60 lei. intra pe infofer.ro si ai mai multe optiuni acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cat timp dureaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu avionu.

| Yasmine18 a răspuns:

Cu trenul sau cu maxi

| Deyush08 a răspuns:

Cu trenu. Gara de sud, biletul e pana intr-un milion, faci 6 ore jumate. Daca vrei sa ajungi mai repede, te duci in Bucuresti si iei de acolo microbuz spre Barlad (eu am facut 4 ore) si de acolo iei un alt microbuz spre Vaslui... cred ca te-ar scoate mai ieftin. Microbuzu mi-a luat 35 lei.