| alina_6005 a întrebat:

Bune, puteti sa-mi spuneti va rog cat costa un bilet de avion de la Bucuresti -Washington
cate curse trebuie sa iau pentru a ajunge in washington (trebuie mai multe curse adica ex.pentru a ajunge in norvegia trebuie sa iau cursa bucuresti-berlin si apoi berlin-oslo)?
va rog (am nevoie pentru o prietena de-a mea )

1 răspuns:
| Sin a răspuns:

Din cate stiu eu exista curse de la Bucuresti (Otopeni) la Washington(Washington Dull ) cu escala la Amsterdam sau la Londra.
Pretul depinde de compania de transport si de bilet (daca e dus-intors sau doar dus) de exemplu, un bilet dus-intors poate fi intre 700 si 800, poate sa depaseasca si 1000 de euro.Un bilet doar dus de obicei e de la 300 de euro in sus.
Dupa cum am zis, asta trebuie sa te interesezi personal si sa alegi ce iti convine.