| Denny a întrebat:

Cam cat ar costa un bilet dus-intors pentru Japonia?happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tarom.ro/zboruri-si-rezervari/rezerva-online/
cauta aici, vezi poate gasesti

Elianna
| Elianna a răspuns:

Muuult! Dar nu ai spus ce cale de transport vrei sa folosesti: avion, tren, vapor, autocar? De unde din Romania si pana unde in Japonia? Uite un exemplu la avion pana la Tokyo:
http://www.bileteavion.com.ro/bilete-de-avion-bucuresti-tokyo.html

| MoreTime a răspuns:

250 de euro dus 250 intors = 500 E, te sfatuiesc sa nu mergi acolobig grin

| kas a răspuns:

Intra pe www.kas-afaceri.ro gasesti oferte sau consultanta (click pe imaginea din stanga) sau trimite-mi un nr de telefon si un mail pentru contact. pimesti cel mai bun pret