| MaryLoveAnime a întrebat:

Cam cat as da pe un bilet de dus de la Bucuresti la Londra?

Răspuns Câştigător
| simiy a răspuns:

Daca mergi cu avionul nu exista pret fix ei au tot felul de oferte si depinde daca iti rezervi biletul din timp sau nu, daca mergi cu autocarul in intre 120 si 200 de euro depinde de firma cu care calatoresti.

3 răspunsuri:
| ilfenomeno18 a răspuns:

40 de lire

| xmadutssu a răspuns:

Uite-te pe site-urile de turism...sau intra pe site-ul unui aeroport ca sa fi sigur. pupici:*

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

De obicei avionul e dublu ca pret ca biletul ca de ex daca biletul e 100euro biletul de avion poate ajunge pana la 200