| Ioana_4636 a întrebat:

Cam cat costa bilete de tren accelerat clasa a 2-a, pentru un adult si doi copii in scoala generala, dus intorsbig grin? dau fundiita

4 răspunsuri:
| hailei2007 a răspuns:

Bilet catre ce destinatie, Ioana?!

| Puf a răspuns:

Depinde unde mergihee hee. Depinde destinatia, nu toate preturile sunt la fel, cu cat mergi mai departe cu atat d emai scumpbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mersultrenurilor.ro alege acolo de unde e plecare, unde vrei sa ajungi, bifeaza clasa a 2 a, bifeaza, bilet elev, si vei vedea atat preturile cat si la ce ora, exact, pleaca trenul.

Calatorie placuta`!

| Ioana_4636 explică:

Am uita. eforie nord, constanta, sunt cam uituca:d