| Ioana_4636 a întrebat:

Cam cat costa bilete de tren accelerat clasa a 2-a, pentru un adult si doi copii in scoala generala, dus intors bucuresti-eforie nord? dau fundiita

Răspuns Câştigător
| Andreea9222 a răspuns:

160 ron
ca sa te convingi da aici:

http://www.infofer.ro/......tp?/R3.asp

dai la pret(acolo in stanga) si setezi cum vrei sa fie si iti da pretu'

cu speranta ca o sa te descurci si ti-am fost de folos iti urez vacanta placuta si te rog sa-mi dai fundita...

2 răspunsuri:
| Georgel_6390 a răspuns:

~ 165ron

| Georgel_6390 a răspuns:

Ce nesimtire, dupa ce ca te-am ajutat, te-ai simtit frustrata si i-ai acordat funda uneia care s-a milogit laughing