| BackAgain a întrebat:

Cam cat dureaza sa vizitezi tot Castelul Corvinilor? S-a terminat renovarea sau inca mai sunt parti inchise?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Mie mi-a luat câteva ore (cred că peste 2). Dar aram cu o muzeografă care se lăuda că ne poate povesti chiar și toată ziua despre fiecare încăpere, despre cei ce au locuit sau vizitat castelul...
Dar a fost extraordinar de interesant. Și mi-ar fi plăcut să avem timp să stăm mai mult la povești...
Mai sunt încă unele zone în renovare, dar în general se poate vizita o foarte mare parte din el.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns (pentru mihai69):

^ ERAM, nu „aram". Graba.