| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat m-ar costa un bilet de avionm dus-intors in Hawaii?

8 răspunsuri:
| sabina a răspuns:

In jur de 700 de euro.

| covexrobu a răspuns:

Https://www.decoleaza.ro/......avion.html x=48&btnAvion. y=6&Culture=ro-RO&IsExternalAccess=true

| ghem a răspuns:

Mai mult decat vacanta in sinerolling on the floor plus suvenirurile si amanta rolling on the floor)

| Andreea9311 a răspuns:

E mai ieftin sa mergii pe joslaughing

| d.d.d. a răspuns:

Poi depinde cu ce companie de zbor vrei sa mergi...
de exemplu. daca mergi cu Wizzair poti sa intri pe site-ul lor...[.www.wizzair.ro...]...si acolo poti sa scrii destinatia unde vrei sa ajungi, numarul de persoane... si data in care vrei sa mergi si o sa itk calculeze automat

e foarte simplu si rapid

apprp. xCALATORIE PLACUT. have fun :D

daniela
| daniela a răspuns:

Bucuresti - Honolulu cu Lutfhansa 621 euro fara taxe de aeroport vezi http://www.infoturism.ro/detalii/bilet-avion/bucuresti-honolulu_6883.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt farte sigura dar sigur te va costa peste 1000 de euro

| SweeTLemon a răspuns:

Si eu plec in Hawaii de Craciun :X