| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un bilet de avion dus-intors in Hawaii?

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

In jur de 1, 276 euro >

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ce inseamna fmm asa ca te-am raportat.Mai bine nu mai raspunde la intrebarile mele asa, ca iti va fi suspendat contul.

Răspuns utilizator avertizat
| BissiBee a răspuns:

Poi depinde.Cauta si tu pe net:*

| inuman a răspuns:

Depinde cu ce companie de zbor vrei sa mergi. Cu Lufthansa e 1, 324 EUR
pret / persoana

| anonim_4396 explică (pentru inuman):

Cu Wizzair cat costa?

| inuman a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca pleci din Bucuresti :

1248. 94 EUR - TARIF TOTAL

| anonim_4396 explică (pentru inuman):

Timisoara.

| inuman a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde si daca esti adult sau copil, zborul oricum e cu escala la Frankfurt si San Francisco, cu Wizzair faci 37 de ore, iar cu Lufthansa aproximativ 25 de ore... Si pentru 100 de euro nu merita sa stai 10 ore in avion...

Bilet adult Timisoara-Honolulu, Hawaii-Lufthansa :

1338. 58 EUR - TARIF TOTAL
Escala la : Munchen si New York sau Munchen si Chicago (depinde de ora la care pleci)

| dann50 a răspuns:

Ba da voi la orice **** puneti intrebari? mai cauta si singur dao dracu. cum intri aici sti sa intri si pe google si sa vezi sau poti suna la diverse companii aeriene sa te interesezi.

| krusedsasuke a răspuns:

Uitate pe net.

| TraficantDePufuletzi a răspuns:

Cat o costat si pana acum! laughing

| costy18 a răspuns:

Daca asa ajunge acolo nu as ma veni acasa as sta pe plaja si as manca nuci de cocoslaughing... i ati bilet numa dus