| anonim_4396 a întrebat:

Cam cate ore as face din Timisoara pana in targu mures?

11 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

3 ore

| Dinamovistul101 a răspuns:

Depinde pe ce ruta o iei.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În jur de trei ore, este în funcție de rută și trafic.
Pa, pa.

| reeebook a răspuns:

5 ore uite aici acum depinde cum mergi si cu cat mergi http://distanta.ro/timisoara/targu-mures

| BeBeAdE a răspuns:

Distanta este de 346 km (prin traseul Timisoara>lugoj>deva>alba Iulia>targu mures)
Depinde cu ce mergi, cu masina mergi cam in 5 ore (daca respecti viteza legala), dar sigur nu o vei respecta deci cam 3 ore jumatate cu masina.

| Albertxxx a răspuns:

Din centrul orasului Timisoara pana in centrul orasului Targu Mures ai 3 variante:
DN68A o distanta de 345 km si o parcurgi cam in 5 ore
DN7/E68 -375- 5ore jumatate
DN1/E60 - 446 - 6 ore

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe jos? Cu bicicleta? Cu masina? Cu avionul? Cu trenul? Sau trebuie sa ghicesc?

| neca a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cu bicicleta terog
hihi

| alexs99 a răspuns:

Din Timisoara pana in Targu Mures faci in jur de 5 ore, depinde de trafic.

| zurick a răspuns:

Salut! In jur de trei ore.Pa!

| ๖ClaSSic a răspuns:

4-5 ore. Depinde de trafic, cu ce viteza mergi sau ce mijloc de transport folosesti...