| wforweirdo a întrebat:

Cam câte ore faci cu autocarul, din România până în Polonia, la Auschwitz?

Răspuns Câştigător
| KLESKONE a răspuns:

In jur de 20 de ore, depinde cat vei sta la vama, spaga, control etc. happy Drum bun

36 răspunsuri:
| amoramor a răspuns:

Aproximativ 15h.

| Dark13 a răspuns:

25 de ore depinde poti sta si mai mult si mai putin

| RA94 a răspuns:

Esti cumva Evreu sau Nazist, una din doua

| wforweirdo explică (pentru RA94):

Frate, e o simplă excursie.

| RA94 a răspuns (pentru wforweirdo):

Ok frate, e o simpla intrebare

| wforweirdo explică (pentru RA94):

Ok frate, nu-s nici nazistă şi nici evreicălaughing.

| RA94 a răspuns (pentru wforweirdo):

Ok soro inseamna ca esti o evreica nazista PS: scuze ca ti-am zis frate la inceput (nu am fost atent la poza) big grin

| wforweirdo explică (pentru RA94):

Oricum majoritatea de pe TPU cred că sunt băiat, eşti iertatlaughing

| RA94 a răspuns (pentru wforweirdo):

Asta din cauza ca parosii aia idioti de roackeri invadeaza lumea si incepe sa dispara rasa de cocalari, o rasa atat de nobila PS:eu is paros invadator big grin sa nu ma confunzi cu cocalar nobil laughing

| wforweirdo explică (pentru RA94):

Hmm, părerea ta, eu din păcate cam oriunde merg mă simt înconjurată de cocalari, mă uit în jur şi îmi vine să fuglaughing

| RA94 a răspuns (pentru wforweirdo):

De fapt parerea asta e de fapt un vis de-al meu si credeam ca daca erai putin nazista bagai si tu o vorba buna si ii faceai sa dispara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, eu stiu numai cat faci cu marfarul, din Gara de Nord.

| VadTot a răspuns:

Vreau sa merg si eu ma iei si pe mine? Sau mai bine ii luam cu noi pe toti parlamentari si totisenatorii si toti astia care ne au condus din 89 incoace in cea mai proasta si urita directie si poate ii lasam pe acolo ba chiar sa le facem citeva dusuri s au poate unul este de ajuns ce zici or vrea sa mearga cu noi? le platim noi drumul...dus.ca de intors nu mai este nevoie...laughing)

| wforweirdo explică (pentru VadTot):

Locuri sunt, adu-i pe toţi, dă-i dracu'!laughing

| Dumnezău a răspuns:

Pana in Cracovia faci cam o zi,depinde cat timp pierzi in Romania si de unde esti,ca dupa, in Ungaria, Slovacia si Polonia mergi lin ca un sarpe.De la Cracovia la Auschwitz iei niste copii evrei, ii amagesti cu bomboane, si ii trimiti in baraci.

| wforweirdo explică (pentru Dumnezău):

Sunt din Mureş. Păi profu a zis că dormim două nopţi la Cracovia iar apoi la întoarcere o noapte în Slovacia.

| wforweirdo explică:

Hăhăhă. Da tu de unde eşti, amuzantule? phbbbbt

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

In primul rand,lui Dumnezeu te adresezi cu formula "luminatia ta,mare cavaler Jedi si carmuitor al tot ce este pe acest Pamant". Prin voia mea,m-am teleportat la nastere undeva prin Vrancea, deci sunt roman sadea... spre deosebire de tine, ciudato. tongue

| wforweirdo explică (pentru Dumnezău):

Luminatia ta, mare cavaler Jedi si carmuitor al tot ce este pe acest Pamant, singurul avantaj pe care îl ai este că eşti mai aproape de Bucureşti, unde se ţin majoritatea concertelor mişto!laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Nu-i bai, ca Truda au fost si la Bacau.Si daca e sa vin la OST, tot fac destul, ca sunt 240 de km.Dar,ce ma intereseaza pe mine, weirdo, origine romana sau pe linie directa de la Attila?

| wforweirdo explică (pentru Dumnezău):

Sunt jumi-juma, dacă asta chiar contează. Şi eu care credeam că personalitatea omului e mai importantă. Răspunsul tău ar trebui să mă facă să mă simt prost sau?laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Pentru mine, conteaza oarecum. Tind sa fiu mai precaut cu persoane ale caror stramosi voiau sa imi cioparteasca jumate' de tara, si pe cealalta jumate' sa o alipeasca la ei.Si odata era sa si bat un ungur prin Gheorgheni,ca nu ma lasa sa beau,cica nu corespundea legii. laughing Nu te simti prost,dar imi place sa verific originea oamenilor,chiar daca iau personalitatea ca prim plan de verificare a lor. Apropo, pe acolo la voi, la spital se zice "korhaz"? big grin

| wforweirdo explică (pentru Dumnezău):

Unde stau eu nu e ca în Sovata, de exemplu, dacă ai fost, unde chiar 99 la sută din oameni sunt unguri şi unii nu ştiu o boabă de română. Până şi eu mă simt ciudat când merg pe acolo. Şi da, e korhazlaughing

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Da' stii si maghiara,domnita? Respect! Am cotrobait tot ceea ce unii din voi au tupeul de a numi Szekelyfold,si am gasit si buni,si rai,si in Sovata am nimerit si de oameni care stiu romana.Da' iti respect locul de unde provii, plus ca de obicei, cea mai mare curatenie si civilizatie e pe acolo.Reghin sau Targu Mures?

| wforweirdo explică (pentru Dumnezău):

De vorbit, ştiu foarte bine, dar citesc şi scriu ca un copil de clasa întâilaughing Şi da, sunt din Reghinblushing No uite că mi-ai dezvăluit identitatea pe TPU!

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

La noapte o sa vina un criminal sadic, sa iti scoata matele.Nu-i bai,ca ai viori si chitari. laughing Si eu stiu sa citesc maghiara,da' citesc ca popa, nici nu prea inteleg ce citesc, daca nu seamana cuvintele cu unele din romana.

| wforweirdo explică (pentru Dumnezău):

Nu de alta, da îmi plăcea că eram aşa "misterioasă" laughing Glumesc. Deci ştii şi tu câte ceva în maghiară, lasă că e bine şi aşa! Distracţie plăcută la Ost fest atunci, eu nu am cu cine să merg. :/

| Dumnezău a răspuns (pentru wforweirdo):

Nici eu nu stiu sigur daca merg la OST,eu vreau si la RHCP, ca acolo cu 60, 000 de oameni o sa fie rupere, si fracturi, mai ales daca or sa cante Suck My Kiss.Stiu maghiara din ce am invatat prin parodii, cat sa nu poata ungurii sa ma injure fara sa-mi dau seama. cool

| 220V a răspuns (pentru Dumnezău):

rolling on the floor luminatia ta de cavaler Jedirolling on the floor

| 220V a răspuns (pentru Dumnezău):

Bre dumnezeule, imi indeplinesti si mie o dorinta?