| wforweirdo a întrebat:

Cam câte ore faci cu autocarul, din România până în Polonia, la Auschwitz?

Răspuns Câştigător
| KLESKONE a răspuns:

In jur de 20 de ore, depinde cat vei sta la vama, spaga, control etc. happy Drum bun

36 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns (pentru 220V):

Care ar fi aceea, fiule?

| 220V a răspuns (pentru Dumnezău):

Scapa-ma de toti cocalarii si toti cretinii din lume, si da-i in locul lor alcool, hasis si femei bune(dar nu proaste)

| 220V a răspuns (pentru Dumnezău):

Poti sa faci asta pentru mine?

| 220V a răspuns:

Exprimare gresita, la chestia cu femeile, iertare doamne, iertarelaughing

| Dumnezău a răspuns (pentru 220V):

Se accepta, fiule!

| 220V a răspuns (pentru Dumnezău):

Multumesc doamne, asta inseamna ca am un loc langa tine, cu toate lucrurile de mai sus?