| domnitaRalu a întrebat:

Când ați călătorit ultima dată cu trenul pe distanță mare ( și unde?) au fost condiții bune in tren!?

5 răspunsuri:
| CutsieRainbow a răspuns:

Am calatorit in vara (august) din Craiova pana in Bistrita Nasaud, am schimbat trenul in Cluj iar conditiile nu au fost prea bune._.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum 7 ani, Bucuresti Iasi. A fost ok ca mergeam la cl I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost vara asta cu trenul la mare și pot spune că e ultima oară când merg cu trenul, am amorțit total, am murit de cald, iar când am ajuns acasă m-a durut măseaua vreo săptămână din cauza curentului.
În comparație, tot vara asta, am fost și cu mașina și am parcurs distanța (400km) în jumătate din timpul făcut cu trenul.

| mont a răspuns:

Am calatorit de multe ori. In general conditiile sunt bune, caldura/aer conditionat, prize.

| mihai69 a răspuns:

Acum vreo doi ani, în Cehia (Praga - Pardubice și retur).
Condiții excelente.