| RecycleBin a întrebat:

Cand vine mos niculae? adica duminica sau luni seara?

44 răspunsuri:
| AllexxandraM a răspuns:

Lunii'!>

| hayley a răspuns:

Duminica seara.

| Andreea_5313 a răspuns:

Duminica seara.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Luni seara, pe 6 decembrie.

| OfficialFallingStar a răspuns:

Buna!
Daca stai seara pana tarziu il prinzi Duminica seara, daca nu, cand te trezesti luni dimineata cand sa te incalti, dai peste o ciocolata in papuc. Eu de cand ma stiu tot seara l-am prins. big grin

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duminica seara

| IlegalSmile a răspuns:

Hmm parca luni seara sau duminica seara :S sincera safiuam uitat happy

mult succes la un raspuns folositor big grin

| sweet_1526 a răspuns:

Duminica

| rapidist a răspuns:

Duminica seara, dar cu criza asta poate intarzielaughing

| aia a răspuns:

1 la mana se scrie Mos NICOLAE si cred ca vine duminica spre lunihappy

| justagirlll a răspuns:

E mos nicolae, nu niculae si vine in seara de 5, duminica

| Nicolelenaa a răspuns:

Vine in noaprea 5-6 decembrie.
Adica vine in seara de 5 decembrie.

| psiholoaga a răspuns:

Duminica noapte.

| Dannyjj a răspuns:

Duminica seara, in data de 5 spre 6.

| mihaibrasov a răspuns:

Nu vine, ca nu exista. Vin parintii cand esti tu adormita. Si nici Mos Craciun nu exista... dar exista Mos Gerila pe care l-au mancat capitalistii.

| Dannyjj a răspuns:

@mihaibrasov vrei sa zici ca nu exista Mos Nicolae? laughing

| mgtow a răspuns:

crying la mine vine pe 10 dec. Oricum eu imi cumpar cadoul pentru mine

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Duminica seara.

| cнσcσ a răspuns:

Duminica noaptea su seara

| pwp a răspuns:

Duminica seara, dar noi gasim cadouri abia luni dimineata
[eu cel putin]

| aia a răspuns:

Mihaibrasov poate fata asta ink mai crede in moc craciun mos nicolae iepuras etc etclaughing dc ii strici surpriza totusi e naspa cand cineva iti zice ca mos craciun nu existalaughing mie mi-a zis o vecina cand eram in clasa a doua si totusi nu e chiar asa de frumos sa. ti strice placerea si mai ales curiozitatea cand te trezesti a doua zi sa te duci sa vezi ce ti s. a pus in ghete sau sub bradlaughing

| aia a răspuns:

Mos* emotiilaughing si oboseala laughing

| ioana1704 a răspuns:

Mosul vine pe 5 seara. Sarbatoarea Sf Nicolae e in 6 decembrie!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Duminică spre luni.
Pa, pa.

| lullaby57657 a răspuns:

Uita-te in calendarul ortodox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duminica searra

| noooname a răspuns:

Duminica noapte!

| xSoaked a răspuns:

Mos Niculae poate se blocheaza in trafic si vine luni spre ziua. Dar poa' s-o ia si pe jos ca pe criza asta are mai putine cadouri de carat.

| Bot a răspuns:

Luni dimineata