| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este luna cea mai potrivita pentru excursii in Grecia, Turcia sau Tunisia?

11 răspunsuri:
| cisse a răspuns:

Luna august...

| borsec a răspuns:

Iunie, august sau septembrie cand se mai domoleste caldura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarbatorile crestine mari, Craciunul, Pastele. Cel mai potrivit din punctul meu de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca in iulie-august

| cotzobel a răspuns:

Sfarsitul lui august inceputul lui septembrie...este f cald in Grecia in iulie-august..acum depinde de tine daca suporti caldurahappy

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Septembrie

| Cristina_2136 a răspuns:

Prin septembrie pentru ca in timpul verii este foarte cald (in Grecia) si obositor...

daniela
| daniela a răspuns:

Mie Grecia si Turcia imi plac in luna iunie pentru ca atunci natura explodeaza si totul e plin de culoare... pentru Tunisia probabil ca as alege sfarsitul lui septembrie cand se mai domolesc caldurile dar apa e calda

| greg a răspuns:

August...merele mele? happy

| madonica a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci in iunie sau septembrie deoarece in iulie si august e f. f. cald

| dispe a răspuns:

TURCIA-ANTALYA dar nu mai jos de 5 stele. Evita Tunisia- o mare tiganeala. Am fost in toate cele trei tari dar nu mai merg in Tunisia in viata mea!