| Charlye a întrebat:

Care e cel mai bun loc de cazare pe litoralul romanesc? de preferat mamaia si costinesti...

4 răspunsuri:
| adyeu100 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun hotel este Hotel Majestic.

| kiduka a răspuns:

Cauta pe google cazare mamaia/costinesti si acolo o sa gasesti mai multe pensiuni, hoteluri etc...
funda?big grin

| andreaflorea a răspuns:

La Mamaia hotel TOMIS, hotel DORNA daca vrei 3stele, daca vrei 2 stele Hotel LOTUS, Hotel SULINA, Hotel DUNAREA, Hotel Picadilly. La Costinesti Hotel Tiberius este super ok pentru 2 stele

| racos a răspuns:

Intra pe www.cazaripelitoral.ro si cu siguranta vei gasi ceea ce cauti inprivinta ofertelor pe mamaia sau costinesti.Sejururi de 5-7 nopti care pornesc de la 300 ron pana la... 1500 ron:)