| LikE a întrebat:

Care este cea mai frumoasa statiune de pe litoralul romanesc. Astept pareri:

Eforie Nord
Eforie Sud
Mamaia
Costinesti
Neptun
Saturn
Venus
Mangalia
Vama Veche
Eu imi zic parerea ca Mamaia pentru ca acolo merg in fiecare an :X

7 răspunsuri:
| ecristinamc a răspuns:

Eforie Nord, clar!happy

| rolfenstein a răspuns:

Mamaia este cea mai frumosa si are plaja cea mai amenajata dar pe acolo sunt si preturi pe masura.ti.as recomanda eforie sud mai bine.

| alex64 a răspuns:

Ai dreptate ca Mamaia este cea mai frumoasa statiune.

| alex64 a răspuns:

Mamaia! Mamaia!

| edyman a răspuns:

Eforie Nord o statiune foarte frumoasa un peisaj frumos preturile sunt ok recomand 100% sa mergi acolo merg mereu este cea mai frumoasa statiune si apropo este o statiune linistita.

| SIRIUS132 a răspuns:

Eforie Nord pe langa asemanarea ca plaja din mamaia linistea este patrunzatoare nu ca la mamaia multa agitatiewinking...parerea mea

| iustin_7219 a răspuns:

Prostule,tampitule,nubunule