| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna partie de ski din Romania?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sorica din Azuga este cea mai buna.

| denisa_2911 a răspuns:

La Ariesenihee hee.:p

| Demoiselle a răspuns:

Poiana Brasov...si buna si ieftinabig grin!

| m4them4tic a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna e Clabucetul din Predeal, pentru ca numai acolo am skiat.Partea buna e ca sunt 4 partii pe care poti cobora, cu plecare din acelasi punct.
Despre Sorica din Azuga nu stiu ce sa spun ca nu am fost niciodata acolo desi e mai aproape de casa mea decat Predealul.

| daii a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna este Clabucet, Predeal. Dupa aceea.Bradul,Poiana Brasov.

by daiiwinking

| elisa_2627 a răspuns:

In statiunea Straja, jud.Hunedoara.Sunt 5 sau 6 partii frumoase, bine intretinute si cazari ieftine.Super distractie!

| Sophia1989 a răspuns:

Partii super si cazare ieftina si de calitate la Straja in judetul Hunedoara. Pe locul 2 Poiana Brasov... dar cam scumpa... o spun ca sunt brasoveanca...