| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

Pe ce partie de ski din Romania te poti da cu colacul?

Răspuns Câştigător
| xAlvin a răspuns:

Mai nou, la Azuga.Snowtubing, adica au o partie speciala pentru colac

11 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Mogosa

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

La Azuga.

| Ycu a răspuns:

In primul rand nu te poti da pe nici o partie de sky pentru ca de aia ii si zice partie de sky (ce ironie nu?), daca te referi la partie poti sa te dai in busteni pe partia de incepatori.

| MrAnonymus a răspuns:

Vatra Dornei

| Dianna21 a răspuns:

Suior, Mogosa. si multe altele tongue

| moneantonella a răspuns:

Adevarul este ca te poti da pe toate partiile din Romania avertizariile exista doar in unele funda/

| crazyblue a răspuns:

Snow tubing la Harghita

| lenka018 a răspuns:

In Brasov sunt mai multe partii si exact langa partia de sky gasesti si o partie unde te poti da cu sacul/sania/colacul etc.este foarte frumos...have fun!

| BlackManSV a răspuns:

Cu colacul nu cred ca te poti da.La VATRA DORNEI te dai 2 ture cu colacul 5 lei.Eu iti sa-ti inchiriezi o sanie care costa 5 lei o ora, e mai distractiv, ca sunt damburi. FUNDA?