carla
| carla a întrebat:

Care este cea mai buna ruta, cu masina, Torino-Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bucuresti-pitesti-craiova-belgrad-zagreb-ljubljana-trieste-mestre-venetia-padova-torino: drumul cel mai scurt. are 1786 km, ai nevoie de aprox. 19 ore+pauzele la 3-4 ore. asta inseamna oprire o noapte cazare undeva.
un drum mai lung, dar mai bun, pe autostrada, pe care ti-l recomand, este: bucuresti-pitesti-sibiu-arad-szeged-budapesta
gyor-graz-klagenfurt-venetia-padova-torino: 2000 km, 22 ore+pauzele necesare, desigur macar o noapte undeva in austria, pe la jumatatea drumului. poate graz sau klagenfurt. drum bun sa ai!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu masina pana la aeroport dupa care cu avionul pana la Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei harta unesti cele 2 orase cu un pix si... drum bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEA MAI BUNA RUTA ESTE SA OCOLESTI CAT POTI DE MULT I T A L I A!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna ruta este sa ocolesti cat poti de mult Italia. Crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drumul pe serbia este super ok. bucuresti-pitesti-craiova-belgrad-zagreb-ljubljana-trieste-mestre-venetia-padova-torino: drumul cel mai scurt. are 1786 km, ai nevoie de aprox. 19 ore+pauzele la 3-4 ore. asta inseamna oprire o noapte cazare undeva. adica acesta din padova in craiova am facut 11 ore cu tot cu oprriri popasuri alimentari vame ...etc... fooartre bun si dela severin la belgran nici - o groapa super. drum bun