| akasha_6330 a întrebat:

Hey. Duminica ma duc dimineata cu trenu la timisoara cu treaba si ma intorc cu masina. Vreau sa stiu si eu ce ruta e mai buna timisoara-bucuresti? si cine a mai fost? cate ore i-a luat tot drumul? si vreau si detalii de drum.cum e. ce ruta sa evit. multumesc. dau funda.chiar am nevoie de niste detalii.

2 răspunsuri:
| blueberry05 a răspuns:

Toate sunt la fel, oricum e foarte cald si o sa faci in jur de 10 ore cred, eu merg mereu pana la craiova si pana acolo fac 7 sau 8 ore.:*

| basty31 a răspuns:

Bucuresti, pitesti, craiova, dr tr severin, orsova, herculane, lugoj, timisoara. i think

cel putin de drumul pana la orsova sunt sigur
funda plssss