| Kevs a întrebat:

Care este cea mai frumoasa destinatie de vacanta pentru perioada iernii?thinking[Dupa parerea voastra]!happy

Răspuns Câştigător
| Alexutzu001 a răspuns:

Predeal foarte frumos peisajul

2 răspunsuri:
| isabela4033 a răspuns:

Eu am fost de Revelion la Londra.Este FOARTE frumos, mai ales artificiile.Si in perioada aia sunt reducerile mari de Iarna, acolo sunt foarte mari.
O alta destinatie buna este si Viena, este bine sa gasesti un hotel aproape de piata de Craciun, si in acea seara sa mergi cu familia/cu cine mergi la un restaurant de acolo si TREBUIE mancat snitel vienez.Si Paris, dar acolo e mai scump si e mai frumos primavara.