| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai frumos loc pe care l-ați vizitat până acum?

33 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cimitirul central

| StrongHeart a răspuns:

Stiu ca suna cliseic, dar cel mai frumos loc pe care l-am vizitat nu este din lumea aceasta.
https://www.youtube.com/watch?v=BWf-eARnf6U&ab_channel=michaeljacksonVEVO

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Și localnicii au fost ospitalieri măcar? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Cel mai frumos loc posibil oricum nu se află în lumea aceasta. sad

| Frank51 a răspuns:

Muntele Athos fara indoiala.

| StrongHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar putea fi. Daca oamenii nu ar mai distruge tot ce e frumos aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Oricum aici o să ardă tot. straight face

| StrongHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

Speranta moarte ultimawinking

| Celcestietot a răspuns:

Lumea din visele mele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Așa este scris în Sfânta Scriptură. Înseamnă că e pe bune, pământul cu tot ce este pe el va arde.

| StrongHeart a răspuns (pentru anonim_4396):

In acelasi timp, daca crezi cu adevarat, trebuie sa stii ca Dumnezeu este deasupra tuturor lucrurilor si poate oricand sa opreasca suferinta, nu trebuie sa cadem in deznadejde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Udine

| Sofer a răspuns:

Muntele. Transfăgărășan și Transalpina.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Muți, domne, muți!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa ma hotarasc.

Da în top sunt Grand Canyon, alpii elvețieni, lacul Como, ceva sate din Olanda, orasul Bruges, central Park si mintii Piatra Craiului

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Au fost fix le placul meu, tăcuți

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Wow...da... Vreau și eu acolo! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Stai că nu înțeleg. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Referitor la raspunsul lui SilentRain cu cimitirul. Doar nu te asteapta cu urale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu, dar ar fi fost interesant. big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaa! Liniste, miros de tamaie, de lumanari etc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Casa unde am crescut. Mai exact partea laterala spre gradina/animale.

| mihai69 a răspuns:

Ce înțelegi prin "loc"?
Parc, muzeu, oraș, parc de distracții, munte, plajă, insulă? Nu de alta, dar să nu le amestecăm că iese haos.

| Goddessss a răspuns:

Viena, Austria

| Onisim10 a răspuns:

La Munte.

| Goete a răspuns (pentru SilentRain):

Inteleg ca iti doresti moartea

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu iti traiesti viata si pierzi timoul pe aici

| Goete a răspuns:

Traiesc in Spania si am vizitat toata Europa si o parte din África.
Nu pot sa decid care e cel mai frunoa loc... xred ca frumusetwa este in noi, in a putea vedea frumosul Acolo Unde Suntem.
Citind raspunsurile... Doamne cati nefericiti sunteti, dar asta bineinteles nu e problema mea. Eu prefer sa privesc partea frumoasa a lucrurilorwinking

| Goete a răspuns (pentru suntserios):

Daca comosri Central Park-ul cu Piatra Craiului... ai probleme cu "papilele gustative" happy

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Goete):

Nu pricep care ar fi problema ta cu alegerile mele... Plus nu am comparat nimic.