| Chuck a întrebat:

Care este destinatia favorita/ideala, atunci cand va duceti in concediu?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În general o destinație liniștită, multă culoare, zgomot de apă, etc.
Mai la sentiment, într-un cuvânt!
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intotdeauna zone montane.Sunt indragostita de munte, nimic nu se compara cu drumetiile montane...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Oriunde numai loc de scaldat sa fie - vara.
In rest, la fel... oriunde, numai munte sa fie. big grin

| silvia_2359 a răspuns:

Grecia, in insula Thassos.Este superb si imbina muntele cu marea.Asa le poti avea pe amandoua.

| silvia_2359 a răspuns:

Grecia,in insula Thassos.Este superb si imbina muntele cu marea.Asa le poti avea pe amandoua.

| silvia_2359 a răspuns:

Grecia,in insula Thassos.Este superb si imbina muntele cu marea.Asa le poti avea pe amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza decit sa am parte de splendori salbatice.

| naty_3185 a răspuns:

Muntele! poti asculta sasaitul apei, asculti cantecul pasarerelor, in general, te poti bucura de multa liniste!

| alexandra_1780 a răspuns:

Cred ca oriunde e bine.numai sa fii cu peroana iubita, dar in special mi-a placut in paris, are ceva in plus fata de munte si mare.si sa nu mai spunem de mancaruri(delicioase).

| Cristiano_4083 a răspuns:

Daca vrei in romania...pe litoral daca vrei in alta tara pai nu stiu in Franta...gandeste-te si tu uitate pe net la poze din diferite tari si o sati placa una te asigurwinking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Prefer locurile cu istorie sa am ce sa vizitez si sa fotografiez.
Apoi prefer singuratatea si un local select pentru cina. Nu imi place aglomeratia si cand plec o fac sa ma relaxez si sa vin cu bateriile incarcate, nu sa ma intorc mai obosita.

Amsterdam a fost una dintre destinatiile preferate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seychelles, insula La digue. E o destinatie de vis.Nu cred ca pot incarca poze aici, dar dc vrei iti trimit pe mail.

| Ana-Maria94 a răspuns:

De obicei locurile cu putina aventura si in care descoperi lucruri noi..adica muntele pr ca sunt indragostita de el.

| Klara a răspuns:

In Hawaii, Tahiti, Bora Borarolling on the floor