| dominic90demy a întrebat:

Care e destinatia voastra ideala pentru vacanta? daca ati putea sa mergeti oriunde in lume unde ati merge? si cu ce?

cea mai interesanta idee primeste fundita:-D

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu camionul sa merg in toate orasele din Romania livrand marfa, e o vacanta meseria ca sofer indiferent daca intru pe autotren sau camion.

| andaioana123 a răspuns:

Pai m-as duce prin toata lumea, as face inconjurul lumii! Pentru ca, din fericire pe planeta noastra exista mii de locuri minunate si nu poti alege:) Chiar si in Romania exista locuri minunate de care nimeni nu stie. Sau locuri minunate pe care le-au distrus..http://www.google.ro/......tp?/imgres dar neaparat vreau sa vizitez insula din poza.

| usurelu123 a răspuns:

Eu as vrea sa ma duc in Viena sau in Dubai.

| LittleButterfly a răspuns:

Pai..visul meu este sa ajung in New York :X. Dar lasand asta deoparte, daca as avea posibilitatea, as porni la drum doar cu un rucsac in spate, fara o destinatie anume si fara prea multi bani, astfel fiind nevoita sa ma descurc happy. In aceasta aventura mi-ar placea sa calatoresc cu trenul, cu avionul si cu vaporul happy