| nauca a întrebat:

Care este intrarea in Casa Poporului pentru vizitatori? (pe care parte?)

Răspuns Câştigător
| cmm a răspuns:

Poti vitita in fiecare zi, inte 10 si 16. 30, sunt tururi cu ghizi, altfel nu se poate trebuie platit tur cu ghid, se intra pe poarta A 2, este la mijloc, pe partea stanga cand urci de la Unirii la Puisor, lasi buletinul vine ghidul si gata!

1 răspuns:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

laughing nu poti intra cand vrei happy se fac tururi exemplu: "ziua portilor deschise". se intra pe intrarea din fata si nu te duci tu acolo si spui: vreau sa vizitez casa poporului. deci nu te lasa nimeniwinking lol