| camelutza a întrebat:

Care este locatia ideala pentru un sfarsit de saptamana in Romania?

Răspuns Câştigător
| bbb a răspuns:

Durau sau oriunde la munte este frumos. Sunt locuri superbe si in Romania dar datorita faptului sa nu sunt corespunzator promovate nu se stie de ele. Inainte de a merge intr-o tara straina ati vazut tot ce se poate vedea in tara natala?

9 răspunsuri:
| crisa a răspuns:

La casa de vacanta proprie. big grin
Nu ai spus ce preferi: munte/mare?

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Noi cand nu avem treaba mergem la Russe in Bulgaria(se trece granita doar cu buletinul)Acolo te vei intelege cu oamenii si nu e mare diferenta dintre Romania si Bulgaria.Russe este un oras foarte frumos daca ai timp sa mergi o data pana acolo.Si mi se pare un oras mult mai curat ca Giurgiu, si mult mai bine amenajat. Aa...si vei intalni magazine de haine pe care la noi nu le-ai vazut pana acum...

| jolie_3446 a răspuns:

Hmm... Russe mai curat decat Giurgiu? Frate, dar tu ai aterizat in Russe fix in centru? Nu ai vazut ce nasol e la periferie, ce panarame isi ridica fusta in fata masinii seara? Numai curat si frumos nu e! In centru sunt de acord cu tine, magazine ok, restaurante misto, cafenele dragute, dar e normal.. e al treilea oras ca marime in Bulgaria. Scuze ca s-a deviat discutia, dar nu puteam sa nu zic nimic. Daca esti din Bucuresti si mergi in Giurgiu vei observa ca este mult mai curat. Si sa-ti raspund si la intrebare... merita sa mergi la munte in zona Bran sau in Maramures, Bucovina...

| gogo49 a răspuns:

La bali spa din conu prahova intra pewww.proestica-balispa

| sorinn a răspuns:

Dambovicioara

| madalina3005 a răspuns:

Eu am fost aici cu fetita mea si am fost mai mult decat incantata... e de vis... take a look...si zi-mi te rog cum ti se pare... Oamenii sunt extraordinar... dna bucatareasa e fenomenala. e ff curat... E MINUNAT! enjoy : http://www.pensiuneavalahia.ro/

| gege a răspuns:

Poiana Brasov... e chiar frumos:X

| Simon a răspuns:

Daca iti place muntele, o varianta ar fi si Cheia in Prahova, comuna Maneciu, e superb......sau putin mai sus la Muntele Rosu, si mai frumos....chiar se merita. Daca treceti vizitati si barajul din Maneciu Ungureni.

| gabache a răspuns:

Unde poate fi mai placut decat in Delta Dunarii?
Apa, peste, liniste. Dar depinde daca esti sau nu iubitor de delta. Te rog sa vizitezi site-ul www.stancadunarii.ro
Mult succes.