| ed23tm a întrebat:

Care este locul vostru preferat de vacanta?

11 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Timisoara :X

| NothingImportant200 a răspuns:

Mangaliaaaaaaaaaa

| Mony a răspuns:

Terenul de tenis:X

| Abcfunny a răspuns:

Marea că mă pot bălăci love struck

Sănătate!

| Paatricia93 a răspuns:

La mare :-x

| irr07 a răspuns:

La maareeee! :XX

| Vizitiul a răspuns:

Daca ma aflu in compania familiei, e ok, nu conteaza locul. Totusi, prefer muntele, verdeata, ciripitul pasarelelor, aerul curat, apa de izvor care-ti da viata.

| Me23 Tia a răspuns:

Sibiul si dupa Oradea si Vama vechie.Si afara cel mai mult imi doresc sa stau in NY sau in Londra. tu? unde iti place cel mai mult sa iti perteci vacanta si unde iti doresti sa ajungi?

NOname
| NOname a răspuns:

China sau Turcia.

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Mareaaaaaaaaaaaa?

| oany a răspuns:

Mi-a placut foarte tare la Sighisoara si recomnad tuturor iubitorilor de antic si autentic, sa viziteze orasul acesta! Face toti banii!