| DEBrown a întrebat:

Care este locul vostru preferat pentru relaxare? happy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Padurea.Vara trecuta ma tot indemnau dracii sa ma urc in copacii(si aveau de la 3m in sus) si m-am urcat eu 1m si ceva si mai coboara daca mai poti.Am ales optiunea:"Suna un prieten". Noroc cu tati ca daca nu si azi atarnam pe acololaughing

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acasă mă simt cel mai bine, liniștită.
Pa, pa.

| Mandy a răspuns:

La umbra unui copacel, vara pe o patura cu chitara...
Iarna imi place sa pasesc pe zapada abia cazuta, in liniste, sa fac un bulgare
toamna -sa privesc culorile magnifice...asta ma relaxeaza
primavara, sa ma uit atent la un ghiocel /o viorea
iar pe acasa, ma incui in camera mea si ascult muzica, eventual ii mai ajut pe cei de pe TPU.
tu cum te relaxezi? happy

| insanelove a răspuns:

In gradina:Xvara cand este cald si florile inflorite vantul adie putin pe mine ma calmeaza ascultand musica la casti e perfect

| adrianadoolce a răspuns:

Vara in gradina la umbra unui copac
toamna stau prin frunzele de pe jos pe o patura
iarna sa fac un bulgare
si primavara sa privesc un ghiocel
pe tine ce te relaxeaza?