| cl a întrebat:

Care este primul oras/sat din Bulgaria(cu intrare prin Vama Veche) care are un Bancomat Bancpost?

Răspuns Câştigător
| Florincrap a răspuns:

Bancomat Bancpost? In Bulgaria nu exista. Dar ar trebui sa gasesti un bancomat al altei banci (comision mic), il gasesti intr-o statiune.Nu cred ca ai gasi in Durankulak (primul sat de dupa Vama Veche, in Bulgaria) un bancomat.Sau in General Toshevo ai putea gasi (primul oras de dupa urmatorul punct de trecere, Negru Voda).

3 răspunsuri:
| ClaudiuBrasov a răspuns:

Nu gasesti in Bulgaria bancomate Bancpost, dar gasesti in Mangalia.

| alexs99 a răspuns:

In Bulgaria nu se gasesc bancomate Bancpost, dar se gaseste unul in Mangalia.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu se găsesc în Bulgaria, poate în Mangalia.
O zi bună!